top of page
7164.jpg

Bize göre davetiye düğünlerin en küçük ama en önemli detaylarıdır. Çünkü sevdiğiniz insanlara özel gününüzü duyurmak için ihtiyacınız olan şeylerin başında gelirler.

Bir de onların saklanması, vitrindeki raflara özenle yerleştirilmesi aslında onların önemini anlatır. Biz de bazı anlara güzel dokunuşlar yapabilmek ve ardından kişilerde kalıcı hatıralar bırakmak için bu işi yapıyoruz.

 

Damla Davetiye ve Matbaacılık olarak 15 yıldır davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Öncelikle sizinle nasıl bir davetiye istediğinizi konuşuyoruz. Ardından hazır modeller arasından size uygun olan seçenekleri gösteriyoruz. Tarzınıza göre bir modeli beğenmediğiniz anda da kişiye özel çalışmalar yapmaya başlıyoruz.
Böylelikle doğru noktaya isabet ediyoruz.

 

Birlikte belirlediğimiz kâğıt türünden sonra 2000 çeşit yazı tipinin arasından en çok beğendiğinizi bize söylüyorsunuz. Bu türlere örnek verecek olursak da kraft kâğıdı, kuşe kâğıt ya da şeffaf akrilik davetiye olarak sıralayabiliriz. Ardından akıllarınızdaki “Davetiye tasarımımız hazır fakat ne yazacağımıza karar veremedik” cümlesini siliyoruz.

 

Çünkü sizin için hazır metinlerden oluşan kataloğumuzdan kulağınıza en hoş geleni seçebiliyorsunuz. Üstelik hat sanatıyla ilgilendiğimiz ve aynı zamanda hattat unvanına sahip olduğumuz için, davetiyenizde o metnin yazımı bizim için ayrı bir önem taşıyor.

Son aşama ise davetiyenizde nasıl aksesuarlar kullanmak istediğinizle ilgili oluyor. Dilerseniz kurutulmuş çiçeklerle süslediğiniz zarfınızla sevdiklerinize romantik duygular hissettirebilir ya da arzunuza göre mühürlü davetiye ile aşkınızın kalıcılığının mesajını
iletebilirsiniz.

bottom of page